متخصص و جراح بیماری های چشمی (افتالمولوژی) و فوق تخصص شبکیه (ویتره و رتین)

دکتر وحید قاسمی فر

تحصیلات دکتر وحید قاسمی فر

دکتر وحید قاسمی فر (جراح و فوق تخصص چشم پلک، ابرو، فلوشیپ لیزر و جراحی شبکیه)، متولد 1352 در شیراز می باشد. دکتر قاسمی فر، تحصیلات متوسطه خود را در سال 1370 در دبیرستان دانشگاه به پایان رساندند. سپس، با کسب رتبه دو رقمی در کنکور، وارد دانشگاه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند. سپس، در سال 1377 و با کسب رتبه چهارم از دانشگاه فارغ التحصیل شدند.

دکتر قاسمی فر پس از فارغ التحصیلی، به مدت دو سال دوره طرح خود را در توابع شهرستان ممسنی گذراندند. سپس در سال 1380 به دوره ی تخصصی چشم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز وارد شدند و پس از 4 سال کسب تجربه با بیش از دو هزار عمل جراحی چشم و کسب رتبه برتر در آزمون برد تخصصی از این دوره، فارغ التحصیل شدند.

تجارب کاری دکتر قاسمی فر

دکتر وحید قاسمی فر پس از دریافت تخصص، به مدت 4 سال در شهرستان ممسنی مشغول به فعالیت شدند و دوره ضریب کای خود را به پایان رسانیدند. سپس در سال 1387 در رشته جراحی شبکیه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز پذیرفته شدند.

دکتر به مدت یک و نیم سال در رشته فلوشیپ جراحی شبکیه بیش از هزار عمل جراحی شبکیه انجام دادند و تجربه ای غنی در این رشته کسب کردند.

افتخارات دکتر وحید قاسمی فر

از دیگر افتحارات دکتر قاسمی فر، عضویت در انجمن چشم پزشکی اروپا . آمریکا و همچنین چاپ و نشر مقالات علمی مختلف در ژورنال های معتبر جهانی است.

انجام عمل های جراحی چشم در شیراز توسط دکتر وحید قاسمی فر

دکتر وحید قاسمی فر از سال 1390 تا کنون در شهر شیراز مشغول به فعالیت هستند. ایشان با انجام بیش از 40 هزار عمل جراحی چشم، در بیمارستان های مختلف از جمله بیمارستان دکتر خدادوست، ام آر آی، اردیبهشت، کوثر، بعثت، بصیر و میر حسینی فعالیت داشته اند.

پروفایل دکتر وحید قاسمی فر در بیمارستان اردیبهشت

پروفایل دکتر قاسمی فر در سایت دکترتو

نوبت دهی آنلاین به دکتر قاسمی فر و تجربه ی مخاطبان از جراحی با دکتر قاسمی فر

دکتر قاسمی فر چشم پزشک

کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر

 چشم پزشکی در شیراز

کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر

کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر، از سال 1397 تا کنون با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات مدرن چشم پزشکی، آماده ی ارائه ی خدمات فوق تخصصی چشم پزشکی به شما عزیزان می باشد. مفتخریم ک با بهره گیری از یک تیم فوق تخصصی، خدمات چشم پزشکی را در شیراز با استاندارد های روز دنیا به شما ارائه نماییم.