کربوکسی تراپی در شیراز

کربوکسي تراپی در شیراز | کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر

لیزر چشم در شیراز

آنچه در این مقاله راجع به انجام کربوکسي تراپی در شیراز می خوانید:

 • کربوکسي تراپی چیست؟
 • هدف از انجام کربوکسی تراپی در شیراز چیست؟
 • پاسخ به سوالات متداول درمورد کربوکسی تراپی
 • هزینه ی انجام کربوکسی تراپی در شیراز
 • نکاتی که قبل و بعد از کربوکسی تراپی در شیراز باید رعایت کنیم 
 • انجام کربوکسی تراپی در کلینیک دکتر قاسمی فر

کربوکسی تراپی در شیراز

کربوکسي تراپی یکی از روش های قدیمی جوان سازی است که به دلیل داشتن نتایج مثبت و بدون عوارض همواره مورد توجه زیباپسندان و متخصصان زیبایی بوده است. در این مقاله ما تصمیم داریم در رابطه با این فن آوری سخن بگویم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب ما را همراهی کنید.

از پف پشت چشم های خود خسته شده اید؟ احساس میکنید چروک های اطراف چشمتان زود سراغ شمانتان آمده و باعث شده پیر تر از سنتان به نظر برسید؟ کلینیک ما آماده است که با انجام جراحی  زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، زیبایی و جوانی را به چشمان شما بازگرداند! برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کلیک کنید.

کربوکسي تراپی چیست؟

کربوکسي تراپی (Carboxytherapy) یکی از روش های نوین درمانی و جوان سازی پوست در شیراز است که برای اولین بار در دهه 1990 میلادی از طرف فرانسوی ها به دنیا معرفی شد. بنابراین استفاده از این شیوه یک روش نوین نبوده و سالیان درازی است که متخصصان در خدمات زیبایی از آن بهره می گیرند. در  این شیوه درمانی عنصر دی اکسید کربن به منظور جوان سازی به زیر پوست تزریق می شود و دارای اثر بخشی قابل قبولی است.

هدف از انجام کربوکسی تراپی در شیراز چیست؟

کربوکسی تراپی در شیراز

کربوکسی تراپی می تواند اهداف درمانی یا زیبایی داشته باشد. در حال حاضر از کربوکسی تراپی برای بهبود خون رسانی به بافت پوست، افزایش کلاژن سازی، بهبود خاصیت انعطاف پذیری پوست و رفع چین چروک به صورت گسترده استفاده می شود.

هر جلسه انجام کربوکسی تراپی چقدر طول می کشد؟

این شیوه جوان سازی پوست یک روش ساده و سریع بوده که هر جلسه درمان آن بین ۱۵ الی ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

آیا پس از انجام کربوکسی تراپی در شیراز می توانم فعالیت معمول خود را انجام دهم؟

بله، در این زمینه محدودیتی وجود ندارد و شما پس از جلسات درمان می توانید طبق روال همیشه به کارهای روزمره خود بپردازید. البته در صورتی که شما به منظور رفع سلولیت، کربوکسي تراپی انجام دهید، باید حداقل تا ۲۴ ساعت از قرار گرفتن در معرض آب و شنا خودداری کنید.

آیا همه می توانند کربوکسی تراپی انجام دهند؟

خیر. مواردی وجود دارد که استفاده از کربوکسي تراپی در شیراز را محدود می کنند. بنابراین اگر شما بخواهید کربوکسي تراپی انجام دهید باید قبل از هر اقدامی ابتدا از سلامت بدنی خود اطمینان یابید تا با مشکلات جدی رو به رو نشوید.

مهمترین عواملی که انجام کربوکسي تراپی  در شیراز را با محدودیت مواجه می سازد شامل موارد زیر می باشد:

 • ابتلا به بیماری های قلبی عروقی کنترل نشده مانند فشار خون بالا
 • ابتلا به بیماری های حاد تنفسی
 • ابتلا به بیماری هموفیلی و سایر مشکلات مرتبط با انعقاد خون
 • سابقه ابتلا به آمبولی ریه
 • ابتلا به بیماری های بافت پیوندی
 • داشتن عفونت های پوستی
 • داشتن قند بالا و کنترل نشده
 • بارداری و شیر دهی

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به عمل جراحی آب مروارید و نحوه ی انجام آن در کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر لطفا کلیک کنید.

کربوکسی تراپی در شیراز

هزینه انجام کربوکسی تراپی در کلینیک دکتر قاسمی فر در شیراز چقدر است؟

معمولا برای گرفتن نتیجه مطلوب نیاز است که شما حداقل ۶ الی ۸ جلسه به صورت هفتگی یا یک هفته در میان کربوکسي تراپی انجام دهید، و به طور میانگین برای هر جلسه باید حدود 4۰۰ هزار تومان پرداخت کنید. البته این مبلغ بسته به نوع خدمات دریافتی، ممکن است اندکی بالا و پایین داشته باشد. توجه داشته باشید که هزینه کربوکسي تراپی در شیراز نسبت به روش های دیگر جوان سازی مناسب تر بوده و شما با تکمیل فرایند درمان، مطمئنا به نتایجی که انتظارش را دارید دست خواهید یافت.

آیا شیوه درمانی کربوکسي تراپی برای بدن مضر است؟

معمولا یکی از سوالات متداولی که تقریبا در تمامی شیوه های درمانی ذهن را به خود درگیر می کند، عوارضی هستند که ممکن است پس از درمان به وجود بیاید. مطمئنا در کربوکسي تراپی نیز این سوال به ذهن شما آمده است.

به علت غیر تهاجمی بودن کربوکسي تراپی به جرات می توان گفت که این روش با به هیچ گونه عوارضی به همراه نیست. از آنجایی که بدن انسان تولید کننده دی اکسید کربن بوده، همیشه به طور طبیعی مقادیری از آن در بدن وجود دارد. بنابراین تزریق آن به زیر پوست با هیچگونه عوارض جانبی به همراه نخواهد بود. به همین دلیل است که امروزه کربوکسي تراپی در شیراز و به صورت گسترده در سطح دنیا مورد توجه قرار گرفته و هر روزه افراد زیادی جهت درمان عواملی که زیبای آن ها را تحت تاثیر قرار داده است به این روش درمانی روی می آورند.

آیا عمل های لیزیک چشم در شیراز (حذف عینک و درمان دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم) عوارض دارند؟ برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید.

انجام کربوکسی تراپی به چه کسانی توصیه می شود؟

کربوکسی تراپی می تواند جهت رفع مشکلاتی نظیر سلولیت، چربی های اضافه، افتادگی پوست، گودی و پف زیر چشم، چین و چروک اطراف چشم، جای آکنه در هر نقطه از صورت و بدن مفید و موثر باشد.

کربوکسی تراپی در شیراز

آیا کربوکسی تراپی یک درمان دائمی است؟

خیر، نتایج حاصل از کربوکسی تراپی دائمی نبود و به مرور زمان از بین خواهد رفت. شما برای حل مشکل باید طی بازه های زمانی مشخص تمدید داشته باشید. برای جلوگیری از برگشت مشکلاتی که به واسطه کربوکسی تراپی رفع کرده بودید، می توانید با پزشک خود مشورت نموده و جلسات درمانی خود را طبق نظر او به صورت هفتگی و یا ماهانه تکرار کنید.

مدت زمان ماندگاری نتایج حاصل از کربوکسی تراپی در شیراز چقدر است؟

معمولا جهت کسب نتایج مطلوب پزشک از شما می خواهند بین ۸ الی ۱۰ جلسه به کلینیک مراجعه کرده و دوره درمان خود را تکمیل نماید.

آیا انجام کربوکسی تراپی درد دارد؟

خیر. این روش تقریبا بدون درد بوده و پزشک بدون آنکه برای شما بی حس کننده خاصی تجویز کند، به مراحل درمان ادامه خواهد داد. البته اگر شما فکر می کنید دارای آستانه تحمل درد بسیار پایینی هستید، می توانید از کرم های بی حسی استفاده کنید.

قبل و بعد از انجام کربوکسي تراپی در شیراز چه نکاتی را باید رعایت کنم؟

قبل از کربوکسي تراپی، شما ملزم به انجام هیچ کاری نیستید و تنها توصیه ای که ممکن است پزشک به شما کند، این است که از مصرف داروهای ضد التهابی تا چند روز قبل از کربوکسي تراپی خودداری کنید. زیرا مصرف داروهای ضد التهابی نظیر ژلوفن و ایبوپروفن احتمال کبودی را بالا می برند. پس از  کربوکسي تراپی نیز نیاز به مراقبت خاصی نبوده و فقط نیاز است تا ۴ ساعت از تماس محل مورد نظر با آب خودداری کنید.

انجام کربوکسی تراپی در کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر در شیراز

کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تیم فوق تخصص، آماده ی ارائه ی خدمات درمانی و زیبایی چشم و پلک و نواحی اطراف چشم به شما عزیزان می باشد. با دو دهه ارائه ی خدمات گوناگون در شیراز و شهرستان ها، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشیم. برای دریافت مشاوره ی رایگان در این زمینه به شماره ی 09001302233 در واتساپ پیام دهید.

چشم پزشکی در شیراز

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *