فیلر زیر چشم در شیراز

تزریق فیلر زیر چشم در شیراز | کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر

تزریق فیلر زیر چشم در شیراز

آنچه در این مقاله راجع به تزریق فیلر زیر چشم در شیراز می خوانید:

 • تزریق فیلر زیر چشم چگونه و با چه اهدافی صورت می گیرد؟
 • تزریق فیلر زیر چشم جهت رفع چه مشکلاتی در شیراز توصیه می شود؟
 • کبودی و گودی زیر چشم به چه دلایلی ایجاد می شوند؟
 • اسید هیالورونیک چیست و جهت دریافت نتیجه مطلوب چه میزان از آن به عنوان فیلر زیر چشم تزریق می شود؟
 • تزریق فیلر زیر چشم در مقایسه با کرم های رفع گودی زیر چشم چه مزایایی دارد؟
 • تزریق فیلر زیر چشم در کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر در شیراز

فیلر زیر چشم در شیراز

 

تزریق فیلر زیر چشم امروزه با اهداف درمانی و زیبایی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به حساسیت و ظرافت چشم ها، بدانید که این عمل یک کار تخصصی می باشد و باید توسط متخصصان ماهر حوزه چشم پزشکی انجام شود. لذا توصیه ی ما به شما این است که تزریق فیلر زیر چشم را حتما در نزد یک چشم پزشک انجام دهید. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید، لطفاً تا انتهای مطالب با همراه باشید.

تزریق فیلر زیر چشم در شیراز چگونه و با چه اهدافی صورت می گیرد؟

تزریق فیلر زیر چشم یکی از خدمات زیبایی بوده که به منظور رفع گودی زیر چشم و پر کردن نواحی اطراف چشم صورت می گیرد.

این روش درمانی زیبایی با کمک اسید هیالورونیک صورت گرفته و به موجب آن لایه های ضخیمی در محدودی زیر چشم به وجود می آید. این شیوه درمان نیاز به وقت و هزینه بالایی نداشته و تنها با صرف ۳۰ دقیقه زمان و همچنین حدود ۳ میلیون هزینه قابل انجام بوده و اثر آن نیز حدود ۶ الی ۱۲ ماه ماندگار می باشد. یکی از بهترین گزینه های درمانی موجود در این زمینه می باشد.

با یک حساب سرانگشتی ساده و محاسبه هزینه های لوازم آرایشی و وقت صرف شده جهت خرید و مصرف آن ها به روشنی مشخص است که رفع سیاهی و گودی زیر چشم در روش تزریق فیلر زیر چشم از سایر روش های قدیمی تر مناسب و بصرفه تر می باشد.

 

کبودی و گودی زیر چشم به چه دلایلی ایجاد می شوند؟

کبودی و گودی زیر چشم از جمله مواردی هستند که تاثیر بسیار منفی در میزان جذابیت پوست و چهره می گذارند. معمولا عوامل زیادی وجود دارند که به موجب آنها افراد در معرض کبودی و گودی زیر چشم قرار می گیرند. این مشکلات گاهی موقتی و به دلایلی از جمله خستگی، عدم استراحت و خواب کافی ایجاد شوند. بنابراین با قرار دادن استراحت و خواب کافی در برنامه روزانه نیز قابل رفع می باشند. اما گودی زیر چشم ها گاهی دلایلی فراتر از آنچه شد دارند. از جمله کبودی و گودی زیر چشم که در اثر پیری و مسن بودن ایجاد می شود. در برخی افراد با افزایش سن، بافت پوست تحلیل میرود و این امر منجر به چین و چرک،  گود افتادن و کبودی اطراف و زیر چشم ها می شود.

یکی عوامل رایج گودی زیر چشم که هیچ درمان دیگر به جز تزریق فیلر زیر چشم ندارد عوامل ژنتیکی است. در واقع برخی افراد به صورت ارثی و ژنتیکی این مشکل را دارند. دیگر دلایلی که سبب بروز کبودی و گودی زیر چشم می شود شامل؛ افزایش سن، مصرف سیگار و الکل، داشتن تغذیه ناسالم و خالی میوه و سبزیجات، عدم خواب و استراحت کافی در طول روز، قرار گرفتن در معرض نور خورشید می باشد.

 

از پف پشت چشم های خود خسته شده اید؟ احساس میکنید چروک های اطراف چشمتان زود سراغ شمانتان آمده و باعث شده پیر تر از سنتان به نظر برسید؟ کلینیک ما آماده است که با انجام جراحی  زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، زیبایی و جوانی را به چشمان شما بازگرداند! برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کلیک کنید.

 

فیلر زیر چشم در شیراز

تزریق فیلر زیر چشم جهت رفع چه مشکلاتی در شیراز توصیه می شود؟

گاهی برخی از افراد با وجود داشتن خواب و استراحت کافی و فارغ از سن و سال و حتی در دوران آغاز جوانی با گودی و کبودی زیر چشم مواجه می شوند، از آنجایی که در دوران جوانی یکی از نیازهای باطنی انسان میل به داشتن زیبایی ظاهری است، این اشخاص جهت درمان این مشکل بر می آیند که تزریق فیلر زیر چشم یکی از روش های ایمن و نتیجه بخش رفع این مشکلات می باشد. البته جهت جوان و شاداب کردن و همچنین رفع آثار افزایش سن نیز این گزینه نتیجه بخش است.

اسید هیالورونیک چیست و جهت دریافت نتیجه مطلوب چه میزان از آن به عنوان فیلر زیر چشم تزریق می شود؟

اسید هیالورونیک از ترکیبات موجود در بدن انسان است که امروزه جهت درمان بسیاری از زائده های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده کاملا طبیعی و به دلیل استخراج از بدن خود افراد جهت تزریق کاملا با موضع تزریق سازگار بوده و هیچگونه عوارضی را برای بیمار در پی ندارد.

تزریق فیلر زیر چشم نیز یکی از روش های درمان زیبایی می باشد که به واسطه اسید هیالورونیک صورت می گیرد و امروزه به دلیل داشتن نتایج رضایت بخش به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

فیلر زیر چشم در شیراز

تزریق فیلر زیر چشم در مقایسه با کرم های رفع گودی زیر چشم چه مزایایی دارد؟

 • تزریق فیلر زیر چشم بسیار موثرتر از استفاده از کرم های مورد استفاده در این زمینه هستند. نتیجه ای که این کرم ها دارند در مقایسه با تزریق فیلر زیر چشم چندان جالب نبوده و حتی در برخی موارد استفاده از کرم زیر چشم اصلا نتیجه ای در بر ندارد. لذا حتی در صورت استفاده همیشگی از کرم های مختلف دور چشم، جهت حفظ جوانی و شادابی پوست رفع قطعی گودی و کبودی اطراف چشم بهتر است هر چند وقت یک بار طی دوره های مشخصی اقدام به تزریق فیلر زیر چشم نیز کرد.
 • از آنجایی که تزریق فیلر زیر چشم تا مدت زمان زیادی و حتی گاهی اوقات تا یک سال اثراتش را روی پوست اطراف چشم حفظ می کند از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر از کرم های گران قیمت دور چشم است.
 • همانطور که در مطالب قبلی نیز اشاره کردیم ماده ای که جهت تزریق فیلر زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرد یک ماده کاملا طبیعی است که از بدن خود شما گرفته می شود و به سرعت جذب پوست می گردد. اما کرم های دور چشم از این امتیاز برخوردار نبوده و اگر هم در ترکیبات برخی از آنها اسید هیالورونیک موجود باشد، یک ماده طبیعی و سازگار با بدن انسان نیست. البته کرم ها از ترکیبات متنوعی تشکیل می شوند که شاید برخی از این ترکیبات برای همه افراد خوب نبوده و حتی ممکن است عوارض و حساسیت های پوستی را برای برخی در پی داشته باشند.
 • یک نکته ی بسیار جالب دیگر راجع به تزریق فیلر این است که شما به سرعت می توانید نتیجه را ببینید. به عبارتی، جهت مشاهده آثار آن در اطراف چشم فقط به چند ساعت زمان پس از تزریق نیاز است. در صورتی که کرم هایی که برای رفع گودی و کبودی اطراف چشم ها مورد مصرف قرار دارند هیچگاه از چنین قابلیتی برخوردار نبوده و نیستند.

پس همین الان فرصت رو غنیمت بشمارید و برای مشاوره با ما تماس بگیرید! شما برای راحت شدن از گودی زیر چشم هایتان فقط به یک جلسه ی نیم ساعته تزریق نیاز دارید!

 

فیلر زیر چشم در شیراز

 

تزریق فیلر زیر چشم در کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر در شیراز

چشم ها اندام های بسیار حساس و ظریفی بوده و تزریق و عمل های نواحی اطراف چشم نیز حساسیت بسیار دارد. توصیه ما به شما این است که چنانچه تصمیم به تزریق فیلر گرفتید، از مراجعه به افراد غیر متخصص به شدت بپرهیزید چرا که ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای شما بر جای بگذارند! برای تزریق فیلر زیر چشم، حتما به یک پزشک متخصص، و ترجیحا یک چشم پزشک با تجربه در این زمینه مراجعه کنید. ما در کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر آماده ی ارائه ی خدمات فوق تخصصی چشم پزشکی و زیبایی به شما عزیزان در شیراز می باشیم. با بیش از دو دهه تجربه، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان هستیم. برای دریافت مشاوره ی رایگان، در زمینه ی تزریق فیلر زیر چشم و خدمات زیبایی چشم ها، به شماره ی 09023239023 در واتساپ پیام دهید.

 

برای آشنایی بیشتر با کلینیک چشم پزشکی دکتر قاسمی فر و خدمات ما، کلیک کنید.

چشم پزشکی در شیراز

مطالب مرتبط: 

2 پاسخ
 1. زهرا عبادی پور
  زهرا عبادی پور گفته:

  من 35سال سن دارم برای کبودی وگودی زیر چشم میخوام مزاحم بشم
  لط
  ف کنید راهنمایی کنید
  مشاور رایگان دارید؟؟؟

  پاسخ
  • zahra esmaeili
   zahra esmaeili گفته:

   بلفاروپلاستی پلک پایین میتونین انجام بدین. در خدمتتون هسیم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *